Strona 1 z 1

Problem z Outlook express

PostNapisane: piątek, 12 sty 2007, 16:52
przez Mist
Mam kłopot z outlook expresem- może ktoś miał coś podobnego?

po kolejnym winupdate (najprawdopodobniej) nie mam możliwości edytowania pola treści wiadomości
zarówno w odpowiedziach, przesyłaniu dalej, czy nowej wiadomości - ani myszą ani tabulatorem nie mogę wejść w pole służące do pisania

z tak zwanej góry dziękuję za pomoc