Mam kłopot z outlook expresem- może ktoś miał coś podobnego?
po kolejnym winupdate (najprawdopodobniej) nie mam możliwości edytowania pola treści wiadomości
zarówno w odpowiedziach, przesyłaniu dalej, czy nowej wiadomości - ani myszą ani tabulatorem nie mogę wejść w pole służące do pisania
z tak zwanej góry dziękuję za pomoc
