SatH^Raa napisał(a):Slayer to samo wszyscy mówili o XP. A w końcu i tak ludzie się na niego poprzerzucali.
A czemu sie przerzucali? Otoż w dużej mierze z koniecznosci. To poprostu nieuniknione; nowe kompy, nowe mozliwosci (np. obsluga 64bitowcow, directX 10) wiec nie ma sensu siedziec na starym sofcie, ktory nie wykorzysta mozliwosci sprzetu za kupe kasy. Moim zdaniem Windows poprostu idzie troche w zlym kierunku i zamiast tworzyc bezpieczny i stabilny system, zbyt duzy nacisk kladzie na jego oprawe graficzna i wodotryski, ktore i tak wiekszosc osob pozniej wylacza... Poprostu tego RAMu w ktoryms momencie zaczyna brakowac (bez wzgledu na to, ile by sie go nie miało).
Oczywiscie to tylko moje zdanie, specem nie jestem
