Skype, mikrofon i laptop
Parę dni temu zainstalowałam sobie skypa. Dostałam słuchawki z mikrofonem więc od razu spróbowałam je podłączyć do mojego laptopa. No i tu powstał problem - w czasie rozmowy testowej, super słyszę gadającą panią, ale niestety, skype nie wykrywa mojego mikrofonu. Sprawdziłam już wszystkie możliwe ustawienia (wszystko według instrukcji)i skypa i mojego komputera i nic. Ale ostatnio znajomy powiedział mi,że ma ten sam problem ze swoim laptopem (oba IBM).( słuchawki są na 100% sprawne i sprawdzone na innym komputerze).
Może ktoś mógłby mi coś doradzić, pamiętając o tym,że ja specjalnie biegła w obsłudze komputera nie jestem, choć potrafię działać według wskazówek
Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Może ktoś mógłby mi coś doradzić, pamiętając o tym,że ja specjalnie biegła w obsłudze komputera nie jestem, choć potrafię działać według wskazówek
Z góry dziękuję za podpowiedzi.
"Programy"
> lub czy sa zaisntalowane dobre sterowniki dzwieku
