Może ktoś mógłby mi coś doradzić, pamiętając o tym,że ja specjalnie biegła w obsłudze komputera nie jestem, choć potrafię działać według wskazówek
Z góry dziękuję za podpowiedzi.
"Programy"
"Akcesoria"
"Rozrywka"
"Regulacja głośności"
"Opcje"
"Właściwości"
"Nagrywanie"
"OK"
"Mikrofon: Zaznacz"
"Mikrofon" weź głośność na samą górę
Zamknij okienko
Powinno działać...
> lub czy sa zaisntalowane dobre sterowniki dzwieku

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość