Strona 1 z 1

XGL - Vista żadna rewelacja

PostNapisane: piątek, 15 gru 2006, 00:40
przez McCool
http://www.youtube.com/watch?v=Cz_2vKq5cZk

Obejrzyjcie sami. Vista do tego interfejsu się nie umywa.

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 09:56
przez FiDo
czizaz.. to ja na swoim pulpicie nawet tapety nie mam. im wiecej takich slodkosci tym chetniej bym wyrzucil komputer za okno :x

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 17:22
przez Slayer
heh i wez miej taki system, odpal jeszcze Gothica 3... Nagle okaze sie ze 2GB RAM w dualu to naprawde bardzo malo...

PostNapisane: wtorek, 19 gru 2006, 23:09
przez Sato
Slayer napisał(a):heh i wez miej taki system, odpal jeszcze Gothica 3... Nagle okaze sie ze 2GB RAM w dualu to naprawde bardzo malo...

Slayer, to cos chodzi bardzo plynnie na komputerach klasy Centrino 1,5 i 512Mb Ramu. Wiec to naprawde robi wrazenie.

PostNapisane: wtorek, 19 gru 2006, 23:22
przez Slayer
Zartujesz sobie? Z pulpitem 3D ? :shock:

PostNapisane: wtorek, 19 gru 2006, 23:40
przez McCool
z jednej strony 1,5 ghz i 512 ramu to duzo a z drugiej mało... szczegolnie że jeszcze kilka miesiecy temu ja np. pracowałem na 500mhz... :twisted: wszystko zależy do czego uzywamy komputera, ale jeśli mozliwosci naszego sprzetu mają byc wykorzystywane w średnio 50% to dla urozmaicenia życia warto sobie walnąć takie cacko :)

PostNapisane: środa, 20 gru 2006, 00:04
przez Sato
Slayer napisał(a):Zartujesz sobie? Z pulpitem 3D ? :shock:

widzialem na wlasnie oczy, Linux + Beryl w akcji. Chodzi naprawde dobrze.