Strona 1 z 3

Pirat czy nie?

PostNapisane: środa, 13 gru 2006, 16:40
przez Pitagoras

PostNapisane: czwartek, 14 gru 2006, 12:03
przez Bonhart
I tak juz piractwa nic nie zatrzyma... walka z wiatrakami

PostNapisane: czwartek, 14 gru 2006, 15:51
przez Slayer
Nieprawda, nie ma juz takiego poczucia bezkarnosci jak 3-4 lata temu... Autentycznie sa zatrzymania, przeszukania, rekwirowanie sprzetu, dlugotrwale i meczace rozprawy i wyroki.

PostNapisane: niedziela, 24 gru 2006, 02:01
przez Bonhart
Slayer napisał(a):Nieprawda, nie ma juz takiego poczucia bezkarnosci jak 3-4 lata temu... Autentycznie sa zatrzymania, przeszukania, rekwirowanie sprzetu, dlugotrwale i meczace rozprawy i wyroki.


ale ta sa poszczegolne przypadki...

PostNapisane: niedziela, 24 gru 2006, 12:13
przez Slayer
Bonhart napisał(a):
ale ta sa poszczegolne przypadki...


Tak samo zapewne moili uzytkownicy Koszalinskiego Huba sieciowego... A potem bylo prawie 200 przeszukan, aresztowania, zabezpieczanie sprzetu komputerowego... Warto potem placic 10k za nielegalnego Windowsa?

PostNapisane: niedziela, 24 gru 2006, 12:18
przez Slayer
mówili* :)

PostNapisane: niedziela, 24 gru 2006, 12:28
przez kulA
Slayer napisał(a):
Bonhart napisał(a):
ale ta sa poszczegolne przypadki...


Tak samo zapewne moili uzytkownicy Koszalinskiego Huba sieciowego... A potem bylo prawie 200 przeszukan, aresztowania, zabezpieczanie sprzetu komputerowego... Warto potem placic 10k za nielegalnego Windowsa?

warto miec legalnego windowsa i juz

PostNapisane: niedziela, 24 gru 2006, 15:24
przez Bonhart
kulA napisał(a):
Slayer napisał(a):
Bonhart napisał(a):
ale ta sa poszczegolne przypadki...


Tak samo zapewne moili uzytkownicy Koszalinskiego Huba sieciowego... A potem bylo prawie 200 przeszukan, aresztowania, zabezpieczanie sprzetu komputerowego... Warto potem placic 10k za nielegalnego Windowsa?

warto miec legalnego windowsa i juz


bo ten system jest gowniany...i jeszcze placic za niego...ehh

PostNapisane: niedziela, 24 gru 2006, 16:36
przez Slayer
Dobre pytanie :)

btw. Czemu uwazasz ze jest gówniany? Przeciez jest prosty w oblsudze, wyznacza swiatowe standardy, jest dosc przyjazny dla uzytkownika, kompatybilny, wszystko jest pisane pod niego.
Ma dziury? Fakt, ale jaki system ich nie ma.

Dla mnie powaznymi mankamentami Windowsa jest cena, dosc spory apetyt na RAM i ew. brak reakcji MS na niektore bledy krytyczne.
Ale nie zmienia to faktu ze XP jest dosc dobrym systemem, jezeli dla kogos jest malo stabilny to zawsze moze zdecydowac sie na Win 2k.

PostNapisane: niedziela, 24 gru 2006, 17:42
przez kulA
Bonhart napisał(a):
kulA napisał(a):
Slayer napisał(a):
Bonhart napisał(a):
ale ta sa poszczegolne przypadki...


Tak samo zapewne moili uzytkownicy Koszalinskiego Huba sieciowego... A potem bylo prawie 200 przeszukan, aresztowania, zabezpieczanie sprzetu komputerowego... Warto potem placic 10k za nielegalnego Windowsa?

warto miec legalnego windowsa i juz


bo ten system jest gowniany...i jeszcze placic za niego...ehh

warto miec legalnego zamiast pirata, nie namawiam nikogo do korzystania z windowsa, jesli ci sie nie podoba to przerzuc sie na inny, sa darmowe, a zeby miec legalnego windowsa wcale nie koniecznie trzeba za niego placic, ja za swojego nie zaplacilem ani grosza, choc fakt ze mam go tylko na okreslony czas

PostNapisane: niedziela, 24 gru 2006, 23:44
przez Flo
Slayer napisał(a):
Bonhart napisał(a):
ale ta sa poszczegolne przypadki...


Tak samo zapewne moili uzytkownicy Koszalinskiego Huba sieciowego... A potem bylo prawie 200 przeszukan, aresztowania, zabezpieczanie sprzetu komputerowego... Warto potem placic 10k za nielegalnego Windowsa?


7k i 2 lata zawiasow :)

PostNapisane: poniedziałek, 25 gru 2006, 01:13
przez Slayer
Napewno nie 10k? Slyszalem ze liczy sie 10 krotnosc wartosci orginału.
Orginal stoi w okolicach tysiaka.

btw. rekwiruja tez dysk twardy, byly nawet przypadki ze brali calego kopma (gdy byl np. zaplombowany).