Gadu-Gadu - i'm lovin it
Do tej pory siedziałem na konnekcie, ale dla odmiany zainstalowałem sobie kochane GG. Zagadałem do znajomej, pogadaliśmy sobie, chciałem jej fotkę wysłać, po czym nagle się urwał kontakt - jej wiadomości do mnie dochodziły, a moje do niej nie. Co jest do jasnej cholery???? Tak jakby mi zblokowali numer (bo stworzyłem drugi i pisać się dało normalnie). Miał ktoś podobny problem? 

