Instalacja Linux`a- pomoc
Mam prośbę czy ktoś oczywiście za opłatą by mi zainstalował system Linux.
Chodzi mi o wersję Debian. Po zainstalowaniu też chciałbym by skonfigurowano mi sieć, i wytłumaczono mi pokrótce odpalanie X.
Czekam na propozycję i mam nadzieje że cenna będzie w granicach przystępnych.
Pozdrawiam
Chodzi mi o wersję Debian. Po zainstalowaniu też chciałbym by skonfigurowano mi sieć, i wytłumaczono mi pokrótce odpalanie X.
Czekam na propozycję i mam nadzieje że cenna będzie w granicach przystępnych.
Pozdrawiam
