Strona 1 z 1

Partition Magic

PostNapisane: środa, 25 paź 2006, 19:49
przez kołysanka
Czy ktoś z Was dysponuje może pełną, darmową wersją programu Partition Magic?

Chciałabym przesunąć bez utraty danych wolne miejsce między C: a D:, a wersja trialowa jest niestety tylko atrapą programu. Podobno jedna z wersji PM była kiedyś na jednej z płytek dołączanych do magazynu CHIP albo Komputer.

A może inne sugestie?

Będę wdzięczna za pomoc :roll: :)

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 21:21
przez kołysanka
już mam :)

PostNapisane: piątek, 27 paź 2006, 17:51
przez sebamac