Strona 1 z 2

PostNapisane: środa, 25 paź 2006, 08:27
przez Bruno
perwers :P

PostNapisane: środa, 25 paź 2006, 08:37
przez r00t
...no ja jestem zachwycony :) działa płynnie i sprawnie... i nawet nie było wielkiego bólu przy aktualizowaniu profilu (a tego się bałem, bo mam masę pluginów) - wszystkie najważniejsze wtyczki się odpaliły bez steru.

PostNapisane: środa, 25 paź 2006, 08:44
przez Bruno
Mi jedynie ulubiony schemat wygladu sie nie odpalil :/
Cala reszta lacznie z java biega ok :D

PostNapisane: środa, 25 paź 2006, 14:59
przez Tisaja
Hmm.. obrazki się opóźniają.. może to przejdzie.... co?

Ale nuuumer.. błędy poprawia... :roll:

PostNapisane: środa, 25 paź 2006, 16:53
przez astic
Już działam na 2.0. Jednego tylko żałuje że nie działa mi flashget z firefox. Cóż trzeba czekać na nową wtyczkę.

PostNapisane: środa, 25 paź 2006, 18:37
przez Didi
astic napisał(a):Już działam na 2.0. Jednego tylko żałuje że nie działa mi flashget z firefox. Cóż trzeba czekać na nową wtyczkę.


https://addons.mozilla.org/firefox/

pierwsza wtyczka :P

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 08:24
przez r00t
astic napisał(a):Już działam na 2.0. Jednego tylko żałuje że nie działa mi flashget z firefox. Cóż trzeba czekać na nową wtyczkę.


zainstaluj sobie wtyczkę "DownThemAll" bardzo podobna do flashgeta.... no i to jest wtyczka a nie zewnętrzny program.

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 13:10
przez scotsman
cos troche wolny jest ten firefox...

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 13:29
przez scotsman
WZT napisał(a):czy wy macie problemy z logowaniem sie np. na forum???
ja dzisiaj to musialem 2 razy wpisywac swoje haslo....


forum szaleje cos ostatno...to na pewno wina goraczki wyborczej...i duzej ilosci postow...:)