perwers 


działa płynnie i sprawnie... i nawet nie było wielkiego bólu przy aktualizowaniu profilu (a tego się bałem, bo mam masę pluginów) - wszystkie najważniejsze wtyczki się odpaliły bez steru.


astic napisał(a):Już działam na 2.0. Jednego tylko żałuje że nie działa mi flashget z firefox. Cóż trzeba czekać na nową wtyczkę.

astic napisał(a):Już działam na 2.0. Jednego tylko żałuje że nie działa mi flashget z firefox. Cóż trzeba czekać na nową wtyczkę.
WZT napisał(a):czy wy macie problemy z logowaniem sie np. na forum???
ja dzisiaj to musialem 2 razy wpisywac swoje haslo....
