Strona 1 z 1

Zdalny pupit ( Remote Administrator)

PostNapisane: sobota, 14 paź 2006, 12:33
przez Meeta
Zainstalowalem sobie program remote administrator, aby podlaczac sie do komputera dziewczyny, pomagac i naprawiac w razie czego, ale jest problem. mam zewnetrzne IP i do mnie mozna podłaczyć sie bez problemu, ale ona ma wewnetrzne IP i nie mogę sie z nia połaczyć. Nie moge sobie poradzic, pomoże ktoś?? :)

PostNapisane: sobota, 14 paź 2006, 13:07
przez Didi
Meta nie polaczysz sie z nia jesli ma wewnetrzne ip... program fajny bo go uzywalem ale nie da sie tak :)

PostNapisane: sobota, 14 paź 2006, 18:31
przez Meeta
Szkoda, wiec dobrze mowilem, zeby brala zewnetrzne.... moze da sie namowic na zmiane :) Dzieki za szybka odpowiedź.

PostNapisane: niedziela, 15 paź 2006, 14:04
przez RoCzEz
Meeta zobacz sobie to może się przyda: http://www.logmein.com