Zdalny pupit ( Remote Administrator)
Zainstalowalem sobie program remote administrator, aby podlaczac sie do komputera dziewczyny, pomagac i naprawiac w razie czego, ale jest problem. mam zewnetrzne IP i do mnie mozna podłaczyć sie bez problemu, ale ona ma wewnetrzne IP i nie mogę sie z nia połaczyć. Nie moge sobie poradzic, pomoże ktoś?? 
