VoIP nie VoIP, byle taniej

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

VoIP nie VoIP, byle taniej

Postprzez marek » piątek, 6 paź 2006, 19:24

Inotel - dostawca usług telefonii internetowej odkrył, że większość jego klientów nie wie, że korzystają z telefonii IP. Tymczasem już za dwa lata telefonia ta w połowie małych i średnich przedsiębiorstw zastąpić ma klasyczną telefonię.

- To paradoks, ale największa grupa naszych klientów nie zdaje sobie sprawy z tego, że korzysta z VoIP. Najczęściej znajdują się oni w zasięgu działania współpracujących z nami dostawców internetu i po prostu kupują od nich telefon. Potem podłączają tradycyjny aparat do gniazdka telefonicznego i zaczynają płacić wielokrotnie niższe rachunki. O tym, że to VoIP nie wiedzą i wcale ich to nie interesuje. Ważne jest to, że jakość rozmów jest taka sama, a rachunki dużo niższe niż u tradycyjnych operatorów - mówi Jakub Dwernicki, prezes zarządu Inotel SA.


całość na IDG: http://www.idg.pl/news/100620.html

kiedy u nas?
Avatar użytkownika
marek
V.I.P
 
Posty: 410
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
Lokalizacja: sda6

Re: VoIP nie VoIP, byle taniej

Postprzez McCool » poniedziałek, 9 paź 2006, 15:41

marek napisał(a):kiedy u nas?

http://www.wotel.pl/ chyba tez już przyszło :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości