problem z ASPI i takie tam
zainstalowałem xp sp2 , znalazłem sterowniki aspi i zainstalowałem-sprawdziłem są
niestety jak odpaliłem audiocatalysta to opcje zgrywania za pomocą aspi są nieaktywne
proszę o pomoc i może jakąś instrukcję jak ktoś będzie taki dobry
niestety jak odpaliłem audiocatalysta to opcje zgrywania za pomocą aspi są nieaktywne
proszę o pomoc i może jakąś instrukcję jak ktoś będzie taki dobry