Strona 1 z 1
codec'i

Napisane:
środa, 27 wrz 2006, 22:58
przez rysio
jaki jest najlepszy zestaw kodeków, który po zainstalowaniu na dziewiczy system (winxp) będzie mi wszystko odtwarzał?

Napisane:
czwartek, 28 wrz 2006, 06:34
przez rysio
a ja myślałem że ffdshow to zestaw właśnie jest... ale skoro jest polecony to ok :)

Napisane:
czwartek, 28 wrz 2006, 08:22
przez r00t
ffdshow dekoduje AC3, a zestawy (takie jak wymienił sath) zawsze robią w systemie niezły bałagan...

Napisane:
czwartek, 28 wrz 2006, 10:22
przez rysio
czyli radzicie tylko zainstalowac ffdshow, tak? a jedna sprawa - czy on odtwarza .mp4?

Napisane:
czwartek, 28 wrz 2006, 16:43
przez sebamac
K-lite jest ok, zas Nimo odradzam kategorycznie, kaszana na maxa.

Napisane:
czwartek, 28 wrz 2006, 18:08
przez Joel
najlepszy jest k-lite, bo ma wszystko i do tego 2 odtwarzacze, które są nie najgorszej jakości. mowie tak bo sam korzystam
