... win nie jest systemem *NIXowym. To co chcesz zrobić jest delikatnie mówiąc "dziwne" ... i jeszcze chroot ?
Skonfiguruj połączenie na Linuksie - tak będzie szybciej.
A jak nie potrafisz/nie da się - to zainstaluj vmware i wskaż mu jako wirtualny dysk fizyczny napęd (jest taka opcja) - nie próbowałem tego ale Linux powinien się zabootować w wirtualnej maszynie i działać bez problemu. Przy takiej konfiguracji VMWare będzie ostrzegał że system może się nie bootować na prawdziwym komputerze, ale można to olać. Żeby to zadziałało Linux chyba musi być na osobnym fizycznym dysku (ale pewności nie mam - pokombinuj)
ps. Nie odpowiadam za ewentualną utratę danych z dysku
taka opcja w VMware istnieje ale ja z niej nie korzystałem bo nie miałem potrzeby.
Skonfiguruj połączenie na Linuksie - tak będzie szybciej.
A jak nie potrafisz/nie da się - to zainstaluj vmware i wskaż mu jako wirtualny dysk fizyczny napęd (jest taka opcja) - nie próbowałem tego ale Linux powinien się zabootować w wirtualnej maszynie i działać bez problemu. Przy takiej konfiguracji VMWare będzie ostrzegał że system może się nie bootować na prawdziwym komputerze, ale można to olać. Żeby to zadziałało Linux chyba musi być na osobnym fizycznym dysku (ale pewności nie mam - pokombinuj)
ps. Nie odpowiadam za ewentualną utratę danych z dysku
taka opcja w VMware istnieje ale ja z niej nie korzystałem bo nie miałem potrzeby.