Strona 1 z 1

ochrona dla komputera - Anty wirus? Internet Security?

PostNapisane: piątek, 18 sie 2006, 22:59
przez Peny
Czy mozecie mi polecic cos co by uchronilo pc'ta przed wirusami i innym swinstwem z sieci? Najwazniesze zeby bylo skuteczne! :roll:

Planuje zakup programu antywirusowego wzglednie internet security (szczerze mowiac nie mam pojecia czym to sie rozni i za uswiadomienie mnie bylabym rowniez wdzieczna :) :help: ).
Czekam na opinie!

PostNapisane: piątek, 18 sie 2006, 23:23
przez Bruno
Kombinacja outpost firewall + nod32 = 220 pln
http://sklep.grzelewski.net/

PostNapisane: piątek, 18 sie 2006, 23:53
przez r00t
dla mnie firefox + thunderbird + zdrowy rozsądek*... = 0 zł (nie mówię o Linuksie tylko o Windows)

* - czyli nie otwieranie wszystkiego jak popadnie, nie chodzenie po "wątpliwych stronach", wtyczka "no script" do firefoxa, która umożliwia selektywne wyłączanie javascriptu...

PostNapisane: sobota, 19 sie 2006, 11:13
przez Tisaja
:girl: A dla blondynek, którym brakuje rozsadku i umiejetności, które czesto wpadaja gdzies, gdzie ich byc nie powinno..... Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.527.
Pilnuje mnie skutecznie od 02.2006.
Latam gdzie chce, wpadam ,gdzie nie chcę.. i zeeeero problemów.

*Ochrona w czasie rzeczywistym
*Aktualizacja antywirusowych baz danych ,co 3h
* Ustawienia automatycznego skanowania całego kompa.

Nie trzeba o niczym myslec i o nic sie martwic.. :wink:

PostNapisane: niedziela, 20 sie 2006, 01:01
przez astic
Tisaja napisał(a)::girl: A dla blondynek, którym brakuje rozsadku i umiejetności, które czesto wpadaja gdzies, gdzie ich byc nie powinno..... Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.527.
Pilnuje mnie skutecznie od 02.2006.
Latam gdzie chce, wpadam ,gdzie nie chcę.. i zeeeero problemów.

*Ochrona w czasie rzeczywistym
*Aktualizacja antywirusowych baz danych ,co 3h
* Ustawienia automatycznego skanowania całego kompa.

Nie trzeba o niczym myslec i o nic sie martwic.. :wink:


Popieram :!:

+ ustawienie co dzienych darmowych aktualizacji :!:

i oczywiścir firefox i thunderbird

PostNapisane: niedziela, 20 sie 2006, 11:45
przez Szakal
Jak na razie moj Avast mnie nigdy nie zawiodl (uzywam go ponad rok), oczywiscie do niego firefox.

PostNapisane: poniedziałek, 21 sie 2006, 08:09
przez Bruno
r00t napisał(a):dla mnie firefox + thunderbird + zdrowy rozsądek*... = 0 zł (nie mówię o Linuksie tylko o Windows)

* - czyli nie otwieranie wszystkiego jak popadnie, nie chodzenie po "wątpliwych stronach", wtyczka "no script" do firefoxa, która umożliwia selektywne wyłączanie javascriptu...


Zapewne mialbym tak samo, tylko jest jedno ale: z mojego komputera czasem uzywa moj 55letni tato, a jemu za cholere nie wytlumaczy sie co to bezpieczenstwo w internecie :)

PostNapisane: poniedziałek, 21 sie 2006, 15:33
przez Flo
ja mam IE i co 3-5 miesiecy robie format :) Ale w koncu nadejdzie kres i zmienie przegladarke :)

tak wiec IE tylko dla hardkorowcow :)

PostNapisane: poniedziałek, 28 sie 2006, 03:18
przez nyGGaz
Jesli chodzi o Antywiry korzystalem juz z kilku. Najpewniej mojego kompa chronil Kaspersky i to jego polecam najbardziej, chociaz Avast tez jest bardzo doby. Przegladarka obowiazkowo (tak jak wiekszosc) Firefox. Najbezpieczniejsza i najszybsza. Jesli chodzi o dialery itp. polecam Ad-aware. Ustaw kaspra na automatyczne skanowanie calego dysku co 5-7dni (mimo, ze ma ochrone w czasie rzeczywistym). Ad-aware raz na tydzien w zupelnosci wystarczy, oczywiscie wszystko jest zalezne od tego jaki okres czasu spedzasz na surfowanie w necie.

Peace. . .

PostNapisane: poniedziałek, 28 sie 2006, 09:54
przez Tisaja
Ekhm... wiem ,ze szybko...ale w moim poście jest błąd.. :oops:
Pilnuje mnie od 02.2005 -a nie 2006... czyli ponad półtora roku... :D

No.. i Firefox :)