Strona 1 z 1

Pamięć fizyczna...............

PostNapisane: niedziela, 13 sie 2006, 22:34
przez maciog
...czy ktoś może mi pomóc........kiedy instaluje nowy program nową gre lub nawet ściągam coś z internetu po krótkiej chwili pojawia mi się niebieskie tło......i pisze zrzucanie pamięci fizycznej jeżeli zdażyło ci się to pierwszy raz zresetuj komputer.......itd.......co mam zrobić HELPPP...........a mam windows xp sp2..............naprawde strasznie to irytujące......więc licze na waszą pomoc........Z GóRY DZIęKUjE.........

PostNapisane: poniedziałek, 14 sie 2006, 07:27
przez Flo
ha!! blue screen :D

Ostatnio przywalilem w kompa i tez wyskoczyl. A dlaczego? Prosta sprawa. Jak obluzuje Ci sie kosc ramu to wywali blue screena. Musisz poruszac koscia i nie wyskoczy blue screen, sprawdz czy nie ma za duzego luzu, bo wtedy czesto bedziesz mial BS. To na pewno podziala, mialem kilka tygodni BS i w koncu doczytalem ze kosc sie luzowala

PostNapisane: poniedziałek, 14 sie 2006, 08:28
przez r00t
Jeżeli "poruszanie" pamięciami nie pomoże to znaczy, że masz poważny problem sprzętowy... system zapisuje pamięć fizyczną na dysk wtedy gdy wystąpi błąd krytyczny, takie błędy najczęściej są wynikiem wadliwie działającego sprzętu.

PostNapisane: poniedziałek, 14 sie 2006, 09:01
przez Flo
r00t napisał(a):Jeżeli "poruszanie" pamięciami nie pomoże to znaczy, że masz poważny problem sprzętowy... system zapisuje pamięć fizyczną na dysk wtedy gdy wystąpi błąd krytyczny, takie błędy najczęściej są wynikiem wadliwie działającego sprzętu.


no wlasnie, ja sie dlugo meczylem, oj dlugo. W koncu doczytalem gdzies na jakims madrym forum ze to moze pomoc i faktycznie to byl problem. No ale jak piszesz, moze byc gorzej ale raczej nie powinno

PostNapisane: poniedziałek, 14 sie 2006, 14:06
przez maciog
.....dzięki na szczęście tak jak FLO piszesz kość była obluzowana.....i już mam spokój......dziękuje

PostNapisane: poniedziałek, 14 sie 2006, 17:19
przez Flo
maciog napisał(a):.....dzięki na szczęście tak jak FLO piszesz kość była obluzowana.....i już mam spokój......dziękuje


sam sie meczylem wiec wiem jakie to wkurzajace :)

PostNapisane: sobota, 26 sie 2006, 14:02
przez maciog
....kur************** i znowu to samo ale teraz RAM już nie pomaga........

PostNapisane: sobota, 26 sie 2006, 19:51
przez Owee
klasyczna sytuacja - przylatuje klient do sklepu krzycząc - "Panie, panie ! Blue Screen mi wyskoczył !!"

proponuje reinstalacje windy i przeczyszczenie kompa... niektóre wirusy i trojany też mogą to powodować więc to nie musi być problem stricte sprzętowy...