Pamięć fizyczna...............
...czy ktoś może mi pomóc........kiedy instaluje nowy program nową gre lub nawet ściągam coś z internetu po krótkiej chwili pojawia mi się niebieskie tło......i pisze zrzucanie pamięci fizycznej jeżeli zdażyło ci się to pierwszy raz zresetuj komputer.......itd.......co mam zrobić HELPPP...........a mam windows xp sp2..............naprawde strasznie to irytujące......więc licze na waszą pomoc........Z GóRY DZIęKUjE.........

"