Strona 1 z 1

Napisane:
poniedziałek, 7 sie 2006, 22:24
przez kawon
BTW skrot klawiszowy na "pokaz pulpit": WINDOWS + D

Napisane:
poniedziałek, 7 sie 2006, 22:58
przez kawon
prawym kliknij gdzies na tym dlugim pasku i we wlasciwosciach zaznacz

Napisane:
wtorek, 8 sie 2006, 09:18
przez kawon
KaucZ napisał(a):przeciez napisalem ze to nie skutkuje

o, sor

Napisane:
wtorek, 8 sie 2006, 18:04
przez pepsi
Menu Start >>> Uruchom >>> shell32.dll