Strona 1 z 1

sandisk imagemate

PostNapisane: sobota, 5 sie 2006, 16:43
przez copcat
czy ktos z was ma sterowniki do czytnika kart marki SanDisk imagemate z jednym wejsciem na karte?

PostNapisane: niedziela, 6 sie 2006, 14:23
przez copcat
lub chociaz wie skad je pobrac, potrzebne sa do windowas XP

PostNapisane: poniedziałek, 7 sie 2006, 09:47
przez copcat
niestety mi potrzebne są do SDDR-12 a tam owych nie ma

PostNapisane: poniedziałek, 7 sie 2006, 11:02
przez r00t
...nie ma driverów pod XP (na dole strony jest to wyraźnie napisane) ...możesz zainstalować sterowniki dla Windowsa 2000 ... ale nie ma gwarancji, że to zadziała.