Strona 1 z 1

Cos dla amatorow przegladarki internet explorer

PostNapisane: niedziela, 9 lip 2006, 11:40
przez MzK
Ameryki nie odkryli ale stronka fajna tak dla informacji:

Kod: Zaznacz cały
[b]Niebezpieczne Ctrl+C[/b]
Używanie kombinacji klawiszy Ctrl+C do kopiowania określonych treści może być wyjątkowo niebezpieczne podczas surfowania w internecie gdy używa się przeglądarki Microsoftu.
Łatwo można się o tym przekonać, wykonując następujące czynności:

1. Zaznacz dowolny tekst i naciśnij Ctrl+C

2. Kliknij na link www.friendlycanadian.com/applications/clipboard.htm by zobaczyć co skopiowałeś/aś

W ten sposób zadziwiająco łatwo jest wykraść istotne dane z naszego komputera.



Jak zatem się przed tym uchronić? Oto, co należy zrobić:

1. W Internet Explorerze wejdź w Narzędzia>Opcje internetowe>Zabezpieczenia
2. Wybierz opcję Poziom niestandardowy i odznacz pozycję „Zezwól na operację wklejania przez skrypt”.

znalezione na www.cba.pl: