Strona 1 z 1

Zrób sobie szota...

PostNapisane: poniedziałek, 22 maja 2006, 11:09
przez r00t
...Jeżeli pod stroną widnieje napis "Strona optymalizowana dla przeglądarki XYZ" to znaczy że web majster się nie postarał... i że prawdziwym web majstrem nie jest... Wiadomo że dokument HTML nie będzie identyczny wszędzie, ale można i trzeba się postarać żeby wyglądał chociaż podobnie... to nie jest trudne... tylko trzeba odrobinę dyscypliny sobie narzucić przy projektowaniu...

Jak sprawdzić co i jak wygląda np pod MAC OSem bez kupowania MACa :) proste... można zrobić sobie screenshota. http://browsershots.org/ - pokaże nam jak wygląda strona w chyba każdej przeglądarce... bardzo przydatne narzędzie... tylko w kolejce czeka się około godziny.

Moja strona daje radę ;) ...w każdej przeglądarce...
http://browsershots.org/website/1072113/

PostNapisane: poniedziałek, 22 maja 2006, 18:24
przez Joey
moja strona sie sypie pod IE..


wiedzialem ze to scierwo :twisted: :twisted: :twisted: