Strona 1 z 1

PostNapisane: poniedziałek, 10 kwi 2006, 19:22
przez r00t
hehe.. no to gazeta zrobiła reklamę osłoskopowi... :) ledwo się otwiera teraz.. chłopaki będą musieli zmienić maszynę i łącze :)

PostNapisane: poniedziałek, 10 kwi 2006, 19:31
przez Didi
i emule hehe przeciez torrenty teraz w modzie ciekawy artykul :)

PostNapisane: poniedziałek, 10 kwi 2006, 19:31
przez r00t
pastor napisał(a):taaaaaa ... na dodatek pieknie napisane na temat praw autorskich i mp3 :twisted: :twisted: :twisted:


...a to żadna nowość :) .. trzeba czytać kodeksy ;) hehe