software nokia 6610i
kupilem dzisiaj kabel pod com`a, ale mam problem z programem zarzadzajacym plikami komputer-telefon. wlasciwie to nie mam w ogole tego programu. niby jest jakis PC Suite, ale tylko dla kabla USB. nie kumam sie w sprawach telefonow. wiecie jak rozwiazac ten problem? bede wdzieczny
