Strona 1 z 1

MS Vista

PostNapisane: niedziela, 12 mar 2006, 14:31
przez MzK
Jedno male wrazenie z targow CEBIT w Hannoverze:

Zajmujace 1/3 hali stoisko firmy Microsoft, sektor najnowszego systemu operacyjnego Vista. Cala masa ludzi okupujaca kazdy punkt prezentacyjny.
Jeden z konsultantow z duma prezentuje i zachwala wszystkie mozliwosci produktu ...
... tak calkiem przypadkowo znalazlem sie bardzo blisko monitora :D a tu nagle ZONK...

Obrazek
sorry za kiepska jakosc, zdjecie zrobione telefonem

Niestety system pozegnal sie ze stabilnoscia.
Konsultant caly czerwony probuje wyjasnic, ze to beta2 itd.

PostNapisane: poniedziałek, 3 kwi 2006, 21:22
przez Sędzia Czesław
A propo Windows Vista. Dzisiaj w pewnym supermarkecie tradycyjnie czytam Komputer Świat i natknąłem się o artykuł o tym nowym systemie operacyjnym. Patrzę, wszystko fajnie, 3D, nowa wersja explorera. Patrzę na wymagania sprzętowe, 512 Mb RAM! Jednak wydaje mi się, że to trochę za dużo. Spojrzałem na wymagania zalecane 2 Gb RAM. No to już jest stanowczo za dużo. Powariowali tam ;/