Strona 1 z 1

ZAGINIONY PLIK

PostNapisane: czwartek, 9 mar 2006, 19:11
przez SzOpEn
TEMAT ZALOZYLEM NA PROSBE TOMIEGO, BO NIE MOZE ZAKLADAC TEMATU :mg: :lol:

Kod: Zaznacz cały
kopiowalem plik z partycji D na E i w polowie kopiowania mialem błąd explorera zwykly i to przerwalo kopiowanie i na D jest tyle miejsca ile powinno zostac po przeniesieniu pliku na E zajelo tyle miejsca ile powinno ale pliku nie ma :D