Strona 1 z 1

dwl 520+

PostNapisane: poniedziałek, 6 mar 2006, 21:47
przez copcat
Czy ktoś z was ma sterowniki do karty radiowej D-Link DWL 520+ pod linux Mandrake 10.1 ??

PostNapisane: poniedziałek, 6 mar 2006, 22:05
przez marek
http://hardware.linuxnews.pl/_rids/_nca ... /1039.html zobacz to na dole
po 10,1 był 10,2 i później 2005 LE i teraz jest 2006. Może odnów distro?

PostNapisane: wtorek, 7 mar 2006, 01:11
przez copcat
mam dokladnie linux mandrake discovery 10.1