Strona 1 z 1

Dodanie napisów do filmu DVD

PostNapisane: niedziela, 5 mar 2006, 21:33
przez copcat
Mam problem , a mianowicie , przerobiłem film z formatu rmvb na DVD . Znalazłem napisy do DVD ale nie mogę ich nagrac razem . Co zrobić żeby połączyć napisy z filmem i je nagrac ?? Prosze o pomoc

PostNapisane: niedziela, 5 mar 2006, 21:41
przez cichy
sluchaj ja sie nie znam, ale w google znajdziesz odpowiedz. ja znalazlem wklejajac Twoje pytanie.
google

PostNapisane: niedziela, 5 mar 2006, 21:47
przez j0shu4
mozesz to zrobic np. programem Spruce DVD Maestro czy tez Adobe Encore

PostNapisane: niedziela, 5 mar 2006, 22:23
przez copcat
Inaczej zadam pytanie mam film w rmvb , przrobilem go na dvd , znalazlem napisy do wersji dvd . I co mam dalej zrobic , zeby zgrac i napisy i pliki dvd zeby mozna je bylo odtworzyc na dvd ktore odtwarza tylko ten format (dvd) ?? :cry: :cry:

PostNapisane: niedziela, 5 mar 2006, 22:38
przez j0shu4
najprosciej rozlozyc film decrypterem na audio i video
wczytac do spruce maestro, wczytac napisy i zrobic authoring
tylko pameitaj ze first play ustawiasz na 1 chapter
inaczej film nie startuje w dvd:)

PostNapisane: poniedziałek, 6 mar 2006, 17:18
przez Flo
a moge sie zapytac jak sie ma to do jakosci? Z rmvb na dvd? Pytam z ciekawosci, bo to zdzebko notwatorskie? :)

PostNapisane: poniedziałek, 6 mar 2006, 17:35
przez j0shu4
nie jest tak zle jakby sie moglo wydawac :)

PostNapisane: wtorek, 7 mar 2006, 17:29
przez Flo
j0shu4 napisał(a):nie jest tak zle jakby sie moglo wydawac :)


no wlasnie, Ty sie przeciez znasz na konwersji i jakosci. Wiec fachowym okiem jak to wyglada?

PostNapisane: wtorek, 7 mar 2006, 17:41
przez copcat
TEMAT ZAMKNIETY

PostNapisane: wtorek, 7 mar 2006, 19:12
przez Flo
copcat napisał(a):TEMAT ZAMKNIETY


dobrze moderatorze, ale ja nadal czekam na odpowiedz :)