Dodanie napisów do filmu DVD
Mam problem , a mianowicie , przerobiłem film z formatu rmvb na DVD . Znalazłem napisy do DVD ale nie mogę ich nagrac razem . Co zrobić żeby połączyć napisy z filmem i je nagrac
Prosze o pomoc
Prosze o pomoc
Prosze o pomoc



j0shu4 napisał(a):nie jest tak zle jakby sie moglo wydawac
copcat napisał(a):TEMAT ZAMKNIETY
