Strona 1 z 1

Problem z WinXP

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 10:34
przez Agunia__
mam taki problem - przy uruchamianiu komputera przy skanowaniu dysku znalazły się błędy - oczywiście jak należy zostały usunięte razem z klastrami tylko później stało się tak że w komunikacie Win było: "System Windows zastąpił uszkodzone klastry w pliku: Windows\system32\config\software(...)" chyba profile - obecnie jest tak że system ładnie ładuje się, następnie prosi o login i hasło, które dostaje - ładuje się dalej - a później znowu prosi o login i hasło - zniknęły profile użytkowników.
wie ktoś może jak to naprawić - odzyskać - cokolwiek??

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 10:42
przez r00t
...jeżeli tak się dzieje może to być oznaka że dysk kończy swój żywot.. i najlepiej czym prędzej kupić nowy dysk ... jeżeli nie da się skopiować systemowej partycji to zainstalować nowy system i kopiować czym prędzej dane ze starego dysku... bo za jakiś czas może być za późno...

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 14:00
przez astic
Przed wgraniem od nowa systemu można spróbować naprawy systemu jest taka opcja czasem pomaga ale zgadzam się z rootem czas na nowy dysk a dany szybko zapisywać

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 19:45
przez kulA
ja mialem podobne problemy, do tego dochodzilo milion innych problemow, wine ponosil uszkodzony ram, testy stwierdzily ze w tym ramie nie ma niczego dobrego :P