Strona 1 z 3

Windows Vista Build 5308

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 22:59
przez Didi
Pojawil sie juz nowy sytem operacyjny wazy ok 2,5 gb

screeny mozna obejrzec tutaj

http://www.pcmag.com/slideshow/0,1206,l ... 997,00.asp

PostNapisane: piątek, 24 lut 2006, 16:06
przez rotter
A wie ktos moze ... Kiedy wyjdzie oficjalnie Vista ?

PostNapisane: piątek, 24 lut 2006, 17:16
przez astic
Gdzieś czytałem chociaż nie wiem ile w tym prawdy bo polskie serwisy informacyjne do najbardziej rzetelnych nie należą że M$ planuje wykupienie ATI i chce zacząć wpływać na rynek kart graficznych, dodatkowo chcą wprowadzić pateny na niektóre rozwiązania.

PostNapisane: niedziela, 26 lut 2006, 11:26
przez rotter
a jak myslicie ... Czy moj komputer utrzyma Viste ? :P

Konfig:

AMD Athlon 64 3000++ Venice
2x512MB DDR Kingston HyperX Dual
MSI K8N SLI
GeForce 6800 GT GigaByte 256 MB

PostNapisane: niedziela, 26 lut 2006, 17:18
przez Karol
rotter napisał(a):a jak myslicie ... Czy moj komputer utrzyma Viste ? :P

Konfig:

AMD Athlon 64 3000++ Venice
2x512MB DDR Kingston HyperX Dual
MSI K8N SLI
GeForce 6800 GT GigaByte 256 MB


A jaka masz stacje dyskietek ? :twisted: :twisted: :twisted:

cheers

PostNapisane: niedziela, 26 lut 2006, 17:36
przez astic
Karol napisał(a):
rotter napisał(a):a jak myslicie ... Czy moj komputer utrzyma Viste ? :P

Konfig:

AMD Athlon 64 3000++ Venice
2x512MB DDR Kingston HyperX Dual
MSI K8N SLI
GeForce 6800 GT GigaByte 256 MB


A jaka masz stacje dyskietek ? :twisted: :twisted: :twisted:

cheers
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Sądzę że w/w sprzęt może spełniać wymagania tylko nie wiem jak z tą stacją dyskietek bo jak niem to oooooooooooooooo ciemność widze ciemność
http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_ ... .C4.99towe

PostNapisane: poniedziałek, 27 lut 2006, 19:20
przez rotter
Stacja dyskietek sprzed 5 lat :D:D:D A co juz nie pojdzie ? :D:D:D:D:D:D

Pozdro :D

PostNapisane: niedziela, 7 maja 2006, 19:32
przez sebamac
brak "nagrywarki" dyskietek? jejku, jak ty filmy przenosisz? :lol:

PostNapisane: niedziela, 7 maja 2006, 20:23
przez McCool
ogromne wymagania sprzętowe... błędy i luki w systemie jeszcze przed jego oficjalnym wydaniem... ciągłe przekładania daty premiery

coś czuje w kościach że to będzie największa porażka Microsoftu :twisted: mam nadzieję...