Jaki Linux.................
No właśnie korzystałem kiedyś z Mandrakelinux 10. Nie ukrywam że jestem początkującym użytkownikiem i potrzebuje łatwego i ludzkiego Linuxa. Taki właśnie był w/w Mandrakelinux 10 jednak nie działa pod procesorem 64 bitowym którego jestem posiadaczem.
Może ktoś mi doradzi czym go zastąpić ?
Było pięknie gdyby oprogramowanie było w języku polskim
Może ktoś mi doradzi czym go zastąpić ?
Było pięknie gdyby oprogramowanie było w języku polskim

??