Strona 1 z 1

Szukam softu do rysowanie on-line.

PostNapisane: poniedziałek, 6 lut 2006, 20:49
przez Sato
Nie wiem czy cos takiego wogole istnieje, ale szukam programu, ktory pozwoliby na jednoczesne rysowanie dwom osobom polaczonym przez siec, albo tak aby jedna osoba rysowala a druga od razu to widziala u siebie...
Jesli chodzi o funkcjonalnosc to wystarczy tylko malowanie czarnym kolorem na bialym tle, i nic poza tym.. zadnych fajerwerkow.

Jesli ktos ma jakis trop to prosze o info.

PostNapisane: poniedziałek, 6 lut 2006, 21:44
przez FiDo
czy istnieje? istnieje. sa specjalne chaty.. chocby tutaj:
http://www.expage.com/page/thecandyshackboard

PostNapisane: wtorek, 7 lut 2006, 00:03
przez Sato
dzieki Fido, wlasnie cos w ten desen... poki co bede z tego kozystac, ale przyaloby sie cos zwieksza doza prywatnsci ;)

poporstu potrzebne mi to do udzielania zdalnych korkow z matmy mojej siostrze :) + skype

PostNapisane: wtorek, 7 lut 2006, 01:52
przez Sato
dzieki wielkie za pomoc.

przy okazji wymienie to badziewne gg7 na coc ciekawszego... mam nadzieje ze bardziej stabilnego ;)