Szukam softu do rysowanie on-line.

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Szukam softu do rysowanie on-line.

Postprzez Sato » poniedziałek, 6 lut 2006, 20:49

Nie wiem czy cos takiego wogole istnieje, ale szukam programu, ktory pozwoliby na jednoczesne rysowanie dwom osobom polaczonym przez siec, albo tak aby jedna osoba rysowala a druga od razu to widziala u siebie...
Jesli chodzi o funkcjonalnosc to wystarczy tylko malowanie czarnym kolorem na bialym tle, i nic poza tym.. zadnych fajerwerkow.

Jesli ktos ma jakis trop to prosze o info.
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez FiDo » poniedziałek, 6 lut 2006, 21:44

czy istnieje? istnieje. sa specjalne chaty.. chocby tutaj:
http://www.expage.com/page/thecandyshackboard
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Sato » wtorek, 7 lut 2006, 00:03

dzieki Fido, wlasnie cos w ten desen... poki co bede z tego kozystac, ale przyaloby sie cos zwieksza doza prywatnsci ;)

poporstu potrzebne mi to do udzielania zdalnych korkow z matmy mojej siostrze :) + skype
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Sato » wtorek, 7 lut 2006, 01:52

dzieki wielkie za pomoc.

przy okazji wymienie to badziewne gg7 na coc ciekawszego... mam nadzieje ze bardziej stabilnego ;)
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość