Strona 1 z 3

Problem z przeglądarkami.... IE &Mozilla

PostNapisane: czwartek, 26 sty 2006, 22:18
przez Tisaja
No mam taki problem: Jest jedna jedyna strona ,która nie otwiera się przez Mozillę......Spróbowałam przez Internet Explorer... i proszę....otworzyła sie....O co chodzi?
Dodam ,że pnie mogłam otworzyc przez kilka dni..... restartowałam komp, czyściła, defragmentowałam, przywracałam system.... i nic..... :cry:

Re: Problem z przeglądarkami.... IE &Mozilla

PostNapisane: czwartek, 26 sty 2006, 22:35
przez cichy
TISAJA napisał(a):nie otwiera się przez Mozillę......

w sensie?

PostNapisane: piątek, 27 sty 2006, 10:31
przez Tisaja
WZT
Ale ja wcześniej wchodziłam tam przez Mozillę....
cichy T
ISAJA napisał(a):
nie otwiera się przez Mozillę......

w sensie?
W sensie...? Normalnie- otwieram stronę uczelni, otwieram wydział, otwieram wszystkie strony różnych katedr na wydziale...prócz jednej katedry (wcześniej otwierała sie normalnie-też przez Mozillę).... Wiem ,że to dziwne....dlatego pytam, jak temu zaradzić..... :cry:

PostNapisane: sobota, 28 sty 2006, 15:21
przez Tisaja
Szift
zacznij moze od pochwalenia sie adresem, aby inni uzytkownicy mozilli/firefoxa mogli zweryfikowac czy u nich tez jest z tym klopot, moze brakuje Ci jakiegos plug-in'

Dokładnie ta stronka nie wchodzi...

A wchodzi się przez i klika na katedrę matematyki....czyli link ,który podałam wyżej.

PostNapisane: sobota, 28 sty 2006, 15:47
przez kawon
U mnie na IE dziala, niemniej jednak calosc jest conajmniej bezmyślna - pliki txt zamiast htm, brak doctypów, jakies dzikie kodowania, nic dziwnego ze w firefoksie nic nie widac.

PostNapisane: sobota, 28 sty 2006, 17:09
przez RoCzEz
U mnie też w Firefosie nie działa ta strona i plan zajęć też nie. Dlatego od jakiegoś czasu do sprawdzenia czegoś na PK korzystam z IE i nie mam żadnych problemów.

PostNapisane: sobota, 28 sty 2006, 17:22
przez bezAMBICJI
hmm...dobrze wiedzieć że jest taki problem....mysle że niedługo nie powinno go już być ;) :)

PostNapisane: sobota, 28 sty 2006, 18:21
przez Tisaja
bezAMBICJI
hmm...dobrze wiedzieć że jest taki problem....mysle że niedługo nie powinno go już być Wink Smile
Hmmmm.... rozumiem ,że maczasz w tym paluszki...... :wink:

PostNapisane: sobota, 28 sty 2006, 18:37
przez bezAMBICJI
TISAJA napisał(a):bezAMBICJI
hmm...dobrze wiedzieć że jest taki problem....mysle że niedługo nie powinno go już być Wink Smile
Hmmmm.... rozumiem ,że maczasz w tym paluszki...... :wink:


No mozna tak powiedziec :D :D

PostNapisane: sobota, 28 sty 2006, 18:58
przez cichy
TISAJA napisał(a):Dokładnie ta stronka nie wchodzi...

A wchodzi się przez i klika na katedrę matematyki....czyli link ,który podałam wyżej.

hehe...no ja nie wiem o co chodzi, bo mi chodzi :twisted: :twisted: :twisted: alles ladnie sie laduje i brzydko wyglada (ale to juz rzecz gustu) :P

PostNapisane: sobota, 28 sty 2006, 19:01
przez cichy
kawon napisał(a):U mnie na IE dziala, niemniej jednak calosc jest conajmniej bezmyślna - pliki txt zamiast htm, brak doctypów, jakies dzikie kodowania, nic dziwnego ze w firefoksie nic nie widac.

gdzie Ty masz te pliki txt zamiast htm?? Doctypy sa, kodowanie to iso-8859-2 wiec gucio :?:

PostNapisane: sobota, 28 sty 2006, 20:30
przez bezAMBICJI
WZT napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):
TISAJA napisał(a):bezAMBICJI
hmm...dobrze wiedzieć że jest taki problem....mysle że niedługo nie powinno go już być Wink Smile
Hmmmm.... rozumiem ,że maczasz w tym paluszki...... :wink:


No mozna tak powiedziec :D :D


bezAMBICJI -nalezysz do jakiegos swiatowego spisku ????? :>


hehehehe...nieee :wink: