Dlaczego nie lubimy Microsoftu... ?
http://www.linuxdlafirm.pl/linux_opinie ... softu.html
Nie wszystko złoto co się świeci...
Miłej lektury...
Nie wszystko złoto co się świeci...
Miłej lektury...
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/