Strona 1 z 1

Dlaczego nie lubimy Microsoftu... ?

PostNapisane: niedziela, 22 sty 2006, 12:02
przez Karol
http://www.linuxdlafirm.pl/linux_opinie ... softu.html

Nie wszystko złoto co się świeci...
Miłej lektury...