Strona 1 z 1

Firefox a pasek przegladarki

PostNapisane: wtorek, 10 sty 2006, 20:42
przez Ged
Z racji tego, ze zainstalowalem sobie firefoxa dopiero wczoraj i czuje sie jak newbie :twisted: , pytanie:
czy i ew. jak mozna wylaczyc pasek wyszukiwarek, jaki znajduje sie obok adresu www ktora wlasnie przegladam?

PostNapisane: wtorek, 10 sty 2006, 20:51
przez Morland
Klikasz na pasek z tymi ikonkami i wybierasz "Dostosuj". Pojawia się okienko, klikasz na pasek wyszukiwarki i przeciągasz go do tego okienka. I już :)

PostNapisane: wtorek, 10 sty 2006, 21:05
przez Ged
Morland napisał(a):Klikasz na pasek z tymi ikonkami i wybierasz "Dostosuj". Pojawia się okienko, klikasz na pasek wyszukiwarki i przeciągasz go do tego okienka. I już :)

no tak, w tą strone nie probowalem przeciagac :)

to jeszcze jedno pytanie:
mając listę "kart" mozna w jakis sposob ustawic, zeby zamykac je dwuklikiem w nazwe karty na pasku?

mialem to dostepne w jakiejs nakładce na IE i nawy pozostał..

PostNapisane: wtorek, 10 sty 2006, 21:20
przez Morland
Ja wyłączam środkowym przyciskiem myszki :]