Kamery internetowe....
Rozpasałam sie okropnie....
Zaczęłam korzystac ze Skype.... Moi znajomi pomontowali sobie kamerki.... i ja tez zamarzyłam o takim sprzęcie.
Mam problem,czy warto kupować takie najtańsze kamerki ? Zawsze myslę,że lepiej dopłacić i mieć coś lepszego. 40 złotych to nie majatek-takie mają moi znajomi.Czytałam ,że takie do 100zł są bardzo dobre.
Poradźcie mi,proszę.
Zaczęłam korzystac ze Skype.... Moi znajomi pomontowali sobie kamerki.... i ja tez zamarzyłam o takim sprzęcie.
Mam problem,czy warto kupować takie najtańsze kamerki ? Zawsze myslę,że lepiej dopłacić i mieć coś lepszego. 40 złotych to nie majatek-takie mają moi znajomi.Czytałam ,że takie do 100zł są bardzo dobre.
Poradźcie mi,proszę.

tylko żecena jest dość wysoka, przynajmiej kiedys byla