Poważna luka w systemie windows.
Radzę uważać na to
http://secunia.com/advisories/18255/ ...dość poważny błąd w windowsach... można sobie uruchomić dowolny kod.. np. jakiegoś shellcode'a lub inne paskudztwo... Po sieci krąży już dużo exploitów z kodami źródłowymi.. więc każdy może sobie stworzyć coś swojego na tą okazję.... Jeszcze nie ma patcha'a więc jest wesoło... 
http://secunia.com/advisories/18255/ ...dość poważny błąd w windowsach... można sobie uruchomić dowolny kod.. np. jakiegoś shellcode'a lub inne paskudztwo... Po sieci krąży już dużo exploitów z kodami źródłowymi.. więc każdy może sobie stworzyć coś swojego na tą okazję.... Jeszcze nie ma patcha'a więc jest wesoło... 
