polaczenie ograniczone

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Re: polaczenie ograniczone

Postprzez aramis » sobota, 3 gru 2005, 16:57

WZT napisał(a):Mam nastepujacy problem z siecia:

Mam kompa w sieci. Jak wlaczam go to czasem mi sie pokazuje komunikat ze dane polaczenie jes przerwane albo brak polaczenie(lub jakos tak)ale niby polaczenie jest ale obok tej ikonki wyskakuje wykrzyknik... klikniecie klawisza napraw nic nie daje....
Ten problem pokazuje sie losowo czasem jak wlacze kompa i zaczne cos w sieci robic to potrafi mi cos takiego potrafi wyskoczyc.... czasem pomaga wyciagniecie wtyczki i ponowne wlozenie czasem restart mego kompa albo drugiego....

niewiecie moze co zrobic aby polaczenie bylo bardziej stabilne?????


Uszkodzony kabel sieciowy, źle zarobiona wtyczka lub uszkodzenie w gniazdku sieciowym.
aramis
Bywalec
 
Posty: 25
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 14:04
Lokalizacja: inąd


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość