Strona 1 z 1

PostNapisane: piątek, 25 lis 2005, 20:47
przez Maras
Tia...coś już było o tym. Ponoć i działa...ale ostrzegają że takie manewry bardzo zatykają łącza..i na niektórych serwerach można "wylecieć" za to. Ale to niech już mądrzejsi sie wypowiedzą... :)