:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
Podkręcenie Firefoxa
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=4&t=12389
Strona
1
z
1
Napisane:
piątek, 25 lis 2005, 20:47
przez
Maras
Tia...coś już było o tym. Ponoć i działa...ale ostrzegają że takie manewry bardzo zatykają łącza..i na niektórych serwerach można "wylecieć" za to. Ale to niech już mądrzejsi sie wypowiedzą...