Strona 1 z 2

tkk azureus i zone alarm

PostNapisane: środa, 16 lis 2005, 19:04
przez voodoo3500
tkk azureus i zone alarm

kto wie jak to wszystko poustawiać żeby poprawnie działało
wew nr IP w tkk

PostNapisane: środa, 16 lis 2005, 20:35
przez Didi
przy wewnetrznym chyba azerus mi tez nie dzialal teraz mam zewn i wszystko dziala:)

PostNapisane: środa, 16 lis 2005, 21:06
przez voodoo3500
ustawiałem expert rule w ZA nawet go wyłączyłem ale efekt był podobny nie ściąga

help

PostNapisane: środa, 16 lis 2005, 21:57
przez Ged
na stronie azureusa masz howto jak poradzic sobie z NATem

PostNapisane: piątek, 18 lis 2005, 17:23
przez B!sH0p
Polecam BitCometa o wiele lepszy niz azureus

PostNapisane: sobota, 19 lis 2005, 18:21
przez Tomas
W bitcomet masz opcje ktora poprawia upload jak jestes za natem. Ja osobiscie nie probowalem bo mam neo, ale na stronach torrentowych mocno chwala tego klienta i ta opcje

PostNapisane: niedziela, 20 lis 2005, 20:20
przez Tisaja
To ładnie...bo nie mogę (czyt.nie umiem ) wgrać Bit Commeta......jakiś kolo prosi o pomoc i temat mi sie kończy.....ani w tę,ani weftę nieruszam.....wrrrrr...... :x

PostNapisane: wtorek, 22 lis 2005, 17:51
przez voodoo3500
testowałem bitcommeta - z tą jego zdolnością radzenia sobie z NATEM jest raczej róźnie- sprawdził się gorzej niż azureus który oczywiście też miał problem z NATEM

starałem się stworzyć identyczne warunki dla obu

PostNapisane: wtorek, 22 lis 2005, 17:53
przez voodoo3500
Tisaja - oba programy po wciśnięciu ikonki install są gotowe do pracy, nic tam nie trzeba specjalnie zmieniać

PostNapisane: czwartek, 24 lis 2005, 17:51
przez B!sH0p
Bo prawda jest taka ze jeżeli nie masz wlasnego zewnetrznego ip lub przekierowanego portu nasluchu nic nie bedzie dziala tak jak chcesz czy to BitCommet czy BitTornado lub inne. Do poprawnego dzialania właśnie trzeba spełnic to wymaganie port nasłuchiwania a i często admini sieci blokuja p2p, sposobów na to jest pełno.

PostNapisane: czwartek, 24 lis 2005, 18:59
przez Henry_Chinaski
nie wiem o co wam chodzi z tym torrentem i wew. IP w tkk. az musialem sprawdzic. niby dlaczego nie dziala poprawnie? Sciaga z predkoscia 42kB/s i wysyla z predkascia okolo 22kB/s. Co w tym jest niepoprawnego przy pakiecie 384/192 kbps? IMHO dziala tak jak powinno.

PostNapisane: piątek, 25 lis 2005, 00:31
przez B!sH0p
Nie wiem jak jest w tkk ale ja moge powiedzieć jak juest u mnie. Mam nat i jeżeli nie ma przekierowanego portu to niestety p2p nie dziala tak jak powinno. Oczywiście działa jednak po zabiegach z portem jest znacznie lepiej i śmigam pełnym pasmem.

PostNapisane: środa, 7 gru 2005, 22:18
przez voodoo3500
no to jeszcze prośba o małą poradę

doprowadziłem transfer 20-40 kB/s ale gdy azureus się rozbuja całkowicie odcina mi możliwość dostępu do WWW

IE bredzi coś wtedy o błędzie DNS i wygląda tak jakbym wogóle nie miał internetu choć np GG działa - HELP

PostNapisane: środa, 7 gru 2005, 22:52
przez r00t
...ustaw azureusa tak zeby zostawil ze 3 kb/s wolnego pasma... na http://www... jeżeli zapychasz całe pasmo trafikiem p2p nie dziw się ze ie nie może doprosić sie DNSa o odpowiedź....