Strona 1 z 1

NOKIA + KABEL

PostNapisane: czwartek, 10 lis 2005, 12:53
przez jeepi_srs
Witam. Jesli ktos moglby podpowiedziec co tzreba zrobic. Kupilem kabel do nokii 3220 tylko za nic nie chce sie polaczyc z nia. Probowalem juz na dwoch portach zmienialem ustawienia biosy w portach na „3f8” dla COM1 oraz 2f8 dla COM2 i nic. CO robic ?

PostNapisane: czwartek, 10 lis 2005, 13:46
przez jeepi_srs
No wlasnie jest to kabel nie firmowy i ma wejscie com

PostNapisane: czwartek, 10 lis 2005, 14:07
przez jeepi_srs
juz z 3 programy instalowalem i zadne nie wykrywa

PostNapisane: czwartek, 10 lis 2005, 22:47
przez chooper
Napisz jakie to programy ?
Oxygen Phone Manager II w wersji co najmniej 2.7 powinien zadzialac, mialem ten telefon i tez sie nameczylem. Ten program zadzialal. Daj znac czy pomoglo.

PostNapisane: czwartek, 10 lis 2005, 23:10
przez jeepi_srs
powiem szczerze ze odeslalem kabel i czekamna nowy. a probowalem na Oxygen, Cell phone menager i multum innych. Moze i byla to wina kabla. Zobaczymy jak przyjdzie nowy.

PostNapisane: piątek, 11 lis 2005, 03:11
przez chooper
...mi zadzialalo dopiero z wersja 2.7, na nizszych wersjach nie chodzilo.

PostNapisane: czwartek, 24 lis 2005, 21:46
przez Ranger
Powiem szczerze, że część niefirmowych shitów typu DKU-5 nie działa powyżej Nokii 6610i, a i z nią przy najnowszym sofcie nie chce chodzić.
Nawet sama Nokia wycofała oryginalne DKU-5 ze sprzedaży, bo mają
problemy szczególnie z łąceniem się z netem. Polecam odpowiedniki typu
CA-42.