Strona 1 z 1

Re: pop outy

PostNapisane: sobota, 5 lis 2005, 11:40
przez Thomi
KaucZ napisał(a):Coś mi się władowało do systemu co regularnie co 5 minut otwiera mi okienko przeglądarki www z reklamą jakiegoś syfu... zna może ktoś jakiś skuteczny sposób na pozbycie się tego gówna ?


ad-aware - wyczysci kompa z wszelkiego shitu - polecam!

PostNapisane: sobota, 5 lis 2005, 12:06
przez SlaY^
SpyBot + Adaware i przeskanuj jeszcze wrazie czego [url=bezpieczenstwo.onet.pl]MKS'em[/url]

PostNapisane: sobota, 5 lis 2005, 12:08
przez SlaY^

PostNapisane: sobota, 5 lis 2005, 16:39
przez SzOpEn
Ostatnio przez opere jakiś syf mi sie wrąbał i zaden ad aware, mks nie dal rady. Zrobilem przywracanie systemu i juz tego nie ma uff :) a juz bylem tak zdesperowany ze chcialem takze formata robic :)