Re: Pomysl.....
WZT napisał(a):Moj kolega che cos takiego zrobic:
Kupic dysk
kupic do niego obudowe aby mogl go podlaczyc pod kabel usb- i tak dostaje za male pieniadze pojemna dyskietke.... tylko jest pewne male ale... niewie czy jak bedzie cos instalowal to czy pokaze mu sie w opcjach wyboru dysku ten wlasnie dysk jako gotowy do zainstalowania-np. podczas instalowania linuska..... czy cos takiego dzialalo?
Jesli nie to czy jest jakis spoob aby to dzialalo?
Wszystko bedzie ok tzn. Plug&Play, przynajmniej jesli o windeXP chodzi.
Dysk w obudowie (Usb to IDE) wykrywa od razu, podobnie jak pen drive'a. Mozesz go nawet podzielic na partycje, wtedy wykryje ci wszystkie jako osobne dyski E .. F itd.
Ja uzywam Barracude 3,5 extern usb i nie mam z nim zadnych problemow.
