Strona 1 z 1

Javascript i IE

PostNapisane: sobota, 29 paź 2005, 16:46
przez Author
Czy ktos moze mi powiedziec jak wywalic te ostrzezenie IE, ktore informuje o niebezpieczenstwie Javascriptu ?

PostNapisane: sobota, 29 paź 2005, 17:20
przez r00t
..najlepiej można zrobić to przestając używać IE

albo ustawić odpowiednio w zaawansowanych poziom bezpieczeństwa....

PostNapisane: sobota, 29 paź 2005, 23:53
przez Basketman
Czy to, że zmieni p. na opere sprawi, że będzie lepszym człowiekiem? Z operą też są czasem problemy.. Dlaczego Wy tak nie lubicie IE? :D

PostNapisane: niedziela, 30 paź 2005, 08:29
przez marek
Basketman napisał(a):Czy to, że zmieni p. na opere sprawi, że będzie lepszym człowiekiem? Z operą też są czasem problemy.. Dlaczego Wy tak nie lubicie IE? :D
Raport CERT-u wystarczy? http://www.cert.pl/PDF/Raport_CP_przegladarki.pdf