
Napisane:
środa, 19 paź 2005, 18:53
przez Slayer
Jezus Marja, Boże Święty
po pierwsze: nie bluznij
po drugie: Norton antivirus przypomina ci ze musisz uaktualnic baze wirusow
po trzecie: warto sie uczyc angielskiego... chociaz troche.

Napisane:
środa, 19 paź 2005, 19:08
przez cichy
oj, wydaje mi sie ze Slayer jest w bledzie, mozliwe ze przekroczyles date do ktorej mogles sciagac baze wirusow, koniec subskrypcji. Todziez wyskakujace okienko co 10s to troche dziwne, moze wirusik, ktory blokuje antywira??

Napisane:
środa, 19 paź 2005, 19:13
przez Bruno
pastor napisał(a):jest taka magiczna opcja jak UNINSTALL

i klopot z glowy
Znam lepsza opcje - zakup licencji


Napisane:
środa, 19 paź 2005, 21:18
przez SzOpEn
Start--> uruchom-->regedit i tam wyłącz

albo ctrl alt delate i poszukaj w procesach tego nortona


Napisane:
środa, 19 paź 2005, 21:21
przez Bruno
Chater_ napisał(a):Która kosztuje 60$. ;-]
A jak fura kosztuje 180.000 pln to znaczy, ze tez mam ja ukrasc??

Napisane:
środa, 19 paź 2005, 21:26
przez cichy
Bruno napisał(a):Chater_ napisał(a):Która kosztuje 60$. ;-]
A jak fura kosztuje 180.000 pln to znaczy, ze tez mam ja ukrasc??
mozesz jezdzic rowerkiem, zawsze jest jakas alternatywa, istnieje wiele darmowych programow av, ktore sa bardzo dobre

Napisane:
środa, 19 paź 2005, 21:31
przez Tisaja
http://www.eprogramy.net/programy/antywirusowe/Tu znajdziesz Mks Vir......bardzo fajny antywirusik ,miałam go na początku.....
Teraz natomiast mam Kasperskiego......kupiłam i nie załuje...... A tu masz link do stronki ,gdzie masz wersję 30-dniową. Musisz najpierw wyrzucic to co masz na kompie.....przekonaj tatę Kaspersky jest the best!!
Kaspersky
http://www.komputerswiat.pl/download/002-programy_antywirusowe.html
Warto kupić dobrego antywirusa......

Napisane:
środa, 19 paź 2005, 21:32
przez Tisaja
Acha..... i nie bluźnij......tak na przyszłość ......wirus to nie koniec świata.....
