Wyskakujace reklamy i Firefox

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Wyskakujace reklamy i Firefox

Postprzez cichy » wtorek, 18 paź 2005, 15:07

Kiedys do unieszkodliwiania tego ustrojstwa byl Adblock, teraz jest Adblock Pus, ale jaki to plus skoro to minus ;/ Niestety dziala gorzej od swej poprzedniej wersji.
Czy ktos zna podobny plugin do Firefox, ktory blokuje wyskakujace reklamy i pozwala dodac reklamy w swf lub gif do listy nie pobieranych??
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez r00t » wtorek, 18 paź 2005, 15:19

adblock dla mnie działa.... z tym że on nie jest do blokowania popupów tylko reklam na stronie... ffox sam blokuje popupy - nie trzeba nic instalować... zobacz w opcjach może ci się coś przełączyło.. lub jakiś "plugin" niechciany zainstalował...

wyskakujące okna to java... czasami ich fox nie rozpozna... wtedy wystaczy używac "noscript" na "dziwnych" stronach...

aha nie słyszłaem nic o Adbloku "plus" :) może to jakaś lewa wtyczka być...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cichy » wtorek, 18 paź 2005, 20:16

Adblock plus jest na stronie firefoxa. Wyskakujace okienka to nie popup, zle sie wyrazilem, ale wyskakujace reklamy flasha. Kiedys byla mozliwosc ich blokowania, przez dodanie adresu. No ale nic, poszukam normalnego Adblocka :P
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez r00t » wtorek, 18 paź 2005, 20:42

https://addons.mozilla.org/quicksearch. ... &section=E

ja widzę tylko jednego adblock'a ...tego o którym mówię... i który działa bardzo dobrze moim zdaniem...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cichy » wtorek, 18 paź 2005, 21:52

tak on dziala bardzo dobrze, ale ja sciagalem ze strony:
http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/baza_dodatkow/rozszerzenia/inne/adblock_plus
moze nie dziala, bo to wersja beta. niestety nie zauwazylem tego :P
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość