Strona 1 z 1

PostNapisane: wtorek, 4 paź 2005, 17:28
przez filomata
Ciekawe, ciekawe. Zobacze ile siedzę przy SC ;]

PostNapisane: wtorek, 4 paź 2005, 19:44
przez chooper
Stef@n napisał(a):Właściwie to nie wiem co on daje...sadysfakcję ze mamy doświadczenie w danej grze??


A moze predzej informacje dla rodzicow, ile ich pociecha czasu nauce poswieca, znaczy gra :lol: :wink:

PostNapisane: wtorek, 4 paź 2005, 20:32
przez filomata
Już sobie zrobiłem. Muszę przyznać, że fajny bajer :lol: :lol: