Strona 1 z 1

Problem z napisami w divx

PostNapisane: wtorek, 27 wrz 2005, 22:04
przez Ged
Witam.

Mam kłopot z odtwarzaniem, a wlasciwie synchronizacją napisów z filmem.

Wersja napisów z www zgadzająca się z plikiem (rozmiar pliku avi, rozdzielczość, FPS) tymczasem brakuje synchronizacji- po kilka linijkach tekst zaczyna sie spozniac..

mam tak na kilku nowszych pozycjach (seriale hdtv) i doprowadza mnie to do szewskiej pasji.

Czy wina moze lezec po stronie kodeków?
Zainstalowane mam Cole2k[1].Media.-.Codec.Pack.V5.58.Advanced full

z gory dziekuje za jakiekolwiek sugestie..

PostNapisane: środa, 28 wrz 2005, 16:36
przez Tomas
Proponuje ffdshow mnie starcza. Najwazniejsze ze systemu nie zasmieca a wszystkie filmy chodza. Moze pomoze

PostNapisane: piątek, 30 wrz 2005, 10:24
przez MzK
Sprobuj TimeAdjuster'em -> http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=502&t=60
mi to zawsze pomaga :]

PostNapisane: piątek, 30 wrz 2005, 12:34
przez Ged
Tomas napisał(a):Proponuje ffdshow mnie starcza. Najwazniejsze ze systemu nie zasmieca a wszystkie filmy chodza. Moze pomoze


bingo :)