problem ze sterownikami...(windows 98) :)
chodzi o zainstalowanie karty dźwiekowej a raczej chipsetu via na windowsie 98. Wykrywa karte jako inne urzadzenie, w menadżerze urzadzeń jest przy tym znak zapytania... sterowniki sa(ac97)... pytanie jest jak zrobic zeby on wykryl to jako karte dziwiekowa... bralem panel sterowania/ dodaj nowy sprzet/ wskazywalem mu te sterowniki a on nic. Pamietam ze robilem to ponad 100 razy ale to ponad rok temu i wsio wylecialoo z glowy... Moze ktos pamieta jak to zrobic
?
?